Praca szuka człowieka

Office Manager / Managerka

Kogo szukamy?

Szukamy otwartej i komunikatywnej osoby z lubością do precyzji i detalu, która przejmie część odpowiedzialności za biuro, czyli centrum dowodzenia Artist in Bloom.

Jak zaaplikować? Informacje techniczne na końcu strony.

Potrzebujemy wsparcia w takich zadaniach, jak:

  • Wsparcie opieki nad klientami bezpośrednimi (artyści, instytucje kultury)
  • Zarządzanie dokumentami (umowy, faktury, itp.)
  • Zarządzanie kalendarzem wydarzeń i aktywności Artist in Bloom
  • Wsparcie w publikowaniu treści na social mediach (bez pracy nad kontentem)
  • Research informacji niezbędnych do codziennego funkcjonowania zespołu
  • Archiwizacja dokumentów
  • Indywidualne zadania asystenckie

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych i innowacyjnych projektach w obszarze kultury
  • Doświadczenia przy projektach polskich i międzynarodowych
  • Wysoką kulturę i etykę pracy (dbamy o rozwój zespołu, komfort jego pracy i transparentność komunikacji)
  • Elastyczny czas pracy z możliwością pracy zdalnej (także poza Polską)
  • Możliwość rozwoju zawodowego – poszerzania zakresu obowiązków i obszarów odpowiedzialności
  • Bycie częścią fajnej, inspirującej się wzajemnie i wspólnie uczącej ekipy
  • Bycie częścią rozwojowej organizacji z nowoczesnym podejściem do oferowania wartości, zarządzania i pracy zespołowej

Typ zatrudnienia:

  • Umowa zlecenie
  • 10h – 15h tygodniowo (z możliwością rozwoju stanowiska w bliskiej przyszłości)
  • Stawka – do negocjacji

Oczekujemy:

  • Znajomości środowiska sektora kreatywnego
  • Znajomości aktywności Artist in Bloom (uważna lektura naszych kanałów komunikacji wskazana)
  • Umiejętności sprawnego zarządzania pocztą i środowiska Google oraz aplikacji do komunikacji zdalnej (typu slack i zoom)
  • Podstawowej znajomości obsługi dokumentów księgowych i umów-
  • Kompetencji komunikacyjnych (otwarta, empatyczna komunikacja, umiejętność dostosowania tonu komunikacji do okoliczności, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Biegłej znajomości j. angielskiego
  • Sprawnej realizacji zadań i terminowości

Na tym stanowisku dobrze się sprawdzą osoby, które:

  • Są sprawne w monitorowaniu kilku projektów jednocześnie
  • Lubią porządek, przywiązują uwagę do szczegółów i są systematyczne
  • Są odpowiedzialne i lubią brać sprawy w swoje ręce

UWAGA! Szukamy osoby do stałej współpracy. Jeśli szukasz czegoś tymczasowo albo w głębi ducha chcesz zostać gwiazdą rocka albo pisarką, to obawiamy się, że to stanowisko niekoniecznie jest dla Ciebie. Weź głęboki oddech, jeszcze raz przeczytaj powyższe punkty i podejmij dobrą dla obu stron decyzję.

Jak zaaplikować?

Aby zaaplikować na stanowisko, prosimy:
1. Przesłać swoje CV na adres hello@artistinbloom.eu